Taşımacılık

Taşımacılık

Firmamız Ankara' da  2002 yılında kurulmuş olup Sektöre GÜLDEN TURİZM Group Firmasıdır...;  Sektörde 12 yıllık tecrübe ile;  Serviste Güvence ve Güleryüzü hedef seçmiş olup; Turizm - Taşımacılık Araç Kiralama ve Temizlik sektöründe  hizmet vermektedir.

Personel Taşımacılığı :

2002 Yılından bu güne, Şirketlere, Holdinglere, Fabrikalara, Özel ve Kamu kurumlarına personel taşımacılığı konusunda hizmet vermekteyiz..

Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma belgeleri (SRC) , sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Servis araçlarımızın tamamı, yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz. Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz. Modern araçlarla hizmet vermekteyiz. Mesai kaybına sebebiyet vermeden zamanında ulaşım sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz servis güzergahlarında kesintisiz her gün hizmet veriyoruz.

 

Öğrenci Taşımacılığı :

Firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler bilgilendirildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Tecrubelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularınızı evden okula, okuldan eve güvenle en güvenli ve kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz. Çocuklarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Sürücülerimize ve hosteslerimize bilgilendirmekte olup;  eğitimini vermekteyiz. Özel ve Kamu Okullarına, Kolejlere, Dershanelere, Üniversitelere Güler yüzlü  sıcak bir hizmet anlayışıyla hizmet sağlamanın gururunu yaşıyoruz..

 

Etiketler:
 
Adres: Turgut Özal Bulvarı, Zübeyde Hanım Mah. No: 78/6 İskitler/ANKARA
Tel: 0312 342 10 54
E-Mail: info@dosttur.com
   

© Copyright 2012 - 2021 DOST-TUR Tem. Güv. San. ve Tic. Ltd. Şti.. tüm hakları saklıdır.