Temizlik

Temizlik

 

 

Temizlik Hizmetleri

Dost-Temizlik Temizlik şirketi ANKARA'da Okul Temizliği, Dersena Temizliği, ev temizliği ve  ofis temizliğinde guven duyacağınız bir temizlik firmasıdır.

Firmamız tecrübeli temizlik personellerinden oluşmaktadır. kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur. Evinizi ofisinizi ve iş yeri temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.

Firmamız sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder. Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir. Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların yüzeysel temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir. Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur. Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir. Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir. Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir.

                                 

Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir. Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır. Ev temizliği ve Ofis temizliği' de yapmaktadır. Ankara da başlattığımız  okul, ev temizliği ve Ankara ofis temizliği kampanyalarından yararlanın. Ankarada yaptığımız binlerce Ev Temizliği ve Ofis Temizliği refaransları hakkında bilgi almak için irtibata geçiniz…   temizlik hizmetleri Ankara villa temizliği hizmetide vermektedir,çayyolu villa temizliği, incek villa temizliği,gölbaşı villa temizliği,bağlıca villa temizliği,yaşamkent villa temizliği,ankara ümitköy villa temizliği,batıkent villa temizliği ve ankara müstakil ev temizliği olmak üzere ankaranın bütün bölgelerinde bizden temizlik hizmeti için yardım alabilirsiniz..

                    

 

Etiketler:
 
Adres: Turgut Özal Bulvarı, Zübeyde Hanım Mah. No: 78/6 İskitler/ANKARA
Tel: 0312 342 10 54
E-Mail: info@dosttur.com
   

© Copyright 2012 - 2021 DOST-TUR Tem. Güv. San. ve Tic. Ltd. Şti.. tüm hakları saklıdır.