Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

   

      

OKUL TEMİZLİĞİ: Onlar bizim geleceğimiz;  hijyenik şartlarda eğitim görmeleri en doğal hakları değil mi? Okullarımızı, sınıflarımızı, bahçeyi ve en önemli olan WC, lavobaları ve merdivenleri pırıl pırıl ediyoruz. 

Okulumuzun himaseyinde   çalısan  personel var ise , personel özlük dosyası yapılarak, firmamız bünyesine alınacak olup, ayrıca; firmamız bünyesinde bulacağımız personelimiz ile de göreve hazırız. personel için özlük dosyası hazırlanacaktır.

                                          

OFİS TEMİZLİĞİ: Profosyenel ofis temizliği ekiplerimiz ile düşük maliyetli ve konusunda uzman ekibimizle Meskene'de ayri çözümler ile hizmet veriyoruz. Biliyoruzki iş bölümünde günümüzün çoğunluğunu ofislerde ve iş yerlerinde geçiriyoruz. Hafta sonu temizlik ekibizle de ofislerimizi temizlemeye hazırız.

Ofis temizliği isteyen müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak bizim ilk önceliğimizdir... Arayın Hafta sonu grubuzla ofisinizi veya iş yerinizi pırıl pırıl edelim.

 

EV-KONUT TEMİZLİĞİ: Evlerinizde konutlarınızda kirleri çıkaramıyor musunuz? O bizim işimiz, firmamızla iletişime geçin çıkmayan kirleri Tüm Temizlik hizmetlerini sağlayalım...

Ayrıca; her türlü blok, daire, site ve bina dışı temizlik hizmetleri ekibiz ile itane ile temizlenir. KOnutlara veya villa tipi evlere güvenilir, ve her türlü evrakları ve sgk sı firmamıza ait elaman ve personel ile hazırız. Evleriniz aylık veya haftalık periotlar halinde de temizlenir.

                                   SİTE TEMİZLİĞİ: Bu tür alanlarda sizlerle en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz mekanın ihtiyacı göz önünde bulundurularak modern en araç aylık, sabahları veya Akşam part-time Olarak planlamakta gerçekleştirmektedir ettik, haftalik, gereçlerle sizlere en iyi temizliği günlük ettik.

        

 OKUL TEMİZLİĞİ, BİNA TEMİZLİĞİ, İŞYERİ TEMİZLİĞİ, KURUM TEMİZLİĞİ EV TEMİZLİĞİ, İNŞAAT TEMİZLİĞİ VB. İŞLERİNİZ icin KİŞİSEL Temini ..

Etiketler:
 
Adres: Turgut Özal Bulvarı, Zübeyde Hanım Mah. No: 78/6 İskitler/ANKARA
Tel: 0312 342 10 54
E-Mail: info@dosttur.com
   

© Copyright 2012 - 2021 DOST-TUR Tem. Güv. San. ve Tic. Ltd. Şti.. tüm hakları saklıdır.